Back to Question Center
0

Semalt: Як я можу дізнатися, що мій комп'ютер - ботнети зомбі?

1 answers:

Є щоденна кількість атак користувачів на віруси, шпигунські програми, хробаки, рекламні програми, клавіатурні шпигуни, руткіти, троянські програми, бот-мережі та бек-двері. Хоча більшість із них можуть бути знищені за допомогою антивірусних і анти-шкідливих програм, але деякі з них є досить небезпечними, і нам важко захистити наші комп'ютери від них. Джейсон Адлер, менеджер по роботі з клієнтами Semalt , попереджає всіх користувачів Інтернету, що зловмисне програмне забезпечення, як ботнети та руткіти, є найбільш небезпечними формами, і нам практично неможливо запобігти їх прибуття цілим. Перелік перестановок зловмисних програм та інтернет-зловмисників далеко не завершений. Кожен вебмастер та користувач соціальної мережі постраждав від ботнетів зомбі та комп'ютерних вірусів в той чи інший спосіб .

Введення в бот-мережі

Ботнети - це крихітні роботи в Інтернеті, які дозволяють стороннім людям, як хакери та спамери, керувати вашими комп'ютерними системами без вашого відома. Ботнети - це мережі із сотень і тисяч пристроїв, заражених шкідливим програмним забезпеченням. Ці пристрої спілкуються один з одним через певний сервер і прагнуть контролювати велику кількість нових пристроїв щодня. Їх метою є крадіжка ваших даних, викрадення вашого пристрою та контроль над вашою платіжною інформацією в Інтернеті. Ця група виконує групу кіберзлочинців і називається ботмастерів. Вони атакують ваші пристрої без вашого відома через власні пов'язані комп'ютери та з'єднують ваші пристрої з мережею-викрадачем. Пізніше ця мережа може бути використана для великої кількості негативних дій..Хакери та спамери використовують різні бот-мережі для виконання своїх різних завдань в Інтернеті. Їх головна мета - знати все про вашу систему, але вони можуть бути зацікавлені в перекладі ваших грошей з одного банку на інший .

ПК стає комп'ютером із зомбі

Якщо ваш пристрій не керується вашим пристроєм і виконує свої функції за допомогою інструкцій когось іншого, то існують шанси на те, що зомбі ботнету напали на ваш комп'ютер. Один з способів, за яким ваш пристрій заражається, це встановлення шкідливого програмного забезпечення. Якщо ви нещодавно завантажили та встановили антивірусне програмне забезпечення, то вам слід трохи розібратись про його джерело. Ви повинні спробувати оцінити, чи ви завантажили його з законного сайту або дивно платформи. Ви ніколи не повинні завантажувати жодну програму чи гру, не знаючи її джерела. Важливо також перевірити завантажені файли та програми. Уникайте натискання посилань, які надсилаються вам електронною поштою. Крім того, ви ніколи не повинні відкривати заражені вкладення електронної пошти і не повинні підключатися до підозрілих і невідомих мереж Wi-Fi.

Коди троєчного боттоту часто приховані в вкладеннях електронної пошти. Якщо ви отримаєте такий лист із повідомленням про те, що ви збираєтеся відкрити файл excel, документ зі словом або файл jpg, слід ретельно вивчити його. Замість цього ви повинні видалити це повідомлення електронної пошти та сканувати комп'ютерну систему якнайскоріше .

Виявлення ботнет-інфекцій у вашому пристрої

Ви можете виявити ботневі інфекції, якщо комп'ютер сповільниться або перестає відповідати на ваші команди один чи два рази на день. Якщо ваша мережа та інтернет-з'єднання є повільними, то ваш пристрій може бути небезпечним. Якщо ваш комп'ютер не відкрив певний файл або веб-сайт, навіть якщо його двічі або тричі перезавантажили, існує ймовірність того, що ботнети зомбі заразили його Source .

November 29, 2017