Back to Question Center
0

Semalt: Як заблокувати спам-реферер-спам - Необхідні поради для запам'ятовування

1 answers:

Запуск блогу або веб-сайту електронної комерції - це збагачення та нагородження, що пропонує багато можливостей для розвитку бізнесу та створення можливостей. Проте кілька ідіотів намагаються знищити інтернет-компанії та створювати перешкоди для всіх без будь-якої конкретної причини. Вони хочуть робити щось більше, ніж створювати безлад, і спамерів-реферерів є одним з них. Можна з упевненістю сказати, що спамерів-реферерів і хакерів є інтернет-графіті, які завжди прагнуть залишити неграмотні позначення в Інтернеті.

Якщо ви переглядаєте обліковий запис Google Analytics і побачите збільшення кількості реферерів із невідомих веб-сайтів, існує ймовірність того, що ваш сайт був націлений, і вам потрібно вжити заходів якомога швидше. Сайти, які надсилають спам-реферування, - це hulfingtonpost.com, priceg.com cenoval.ru і bestwebsitesawards.com. Це може здатися дивним, але більшість веб-майстрів і блогерів не мають уявлення про те, що їхні сайти отримують фальшиві подання, більшість із них походять із сайтів, про які ми вже згадували вище.

На щастя, Макс Белл, менеджер з успіху клієнтів Semalt , надає тут деякі способи заблокувати ці сайти та припинити трафік, щоб заважати вашому бізнесу в Інтернеті.

Використовуйте файл .htaccess для боротьби зі спамом реферала

Якщо ваш сайт розміщений через веб-сервер Apache, вам доведеться оновити..файл htaccess. Найкращий спосіб блокувати файл .htaccess для виключення спамерів та поганих ботів. Ви також можете переадресовувати їх на Apache, що може бути нелегким для них, щоб їх вгадати.

Фільтри Google Analytics

У більшості випадків спамери та їх боти не відвідуватимуть ваш веб-сайт. За таких обставин ви повинні блокувати ці боти і завантажувати їх на свої власні веб-сайти, вставивши спеціальні коди в обліковий запис Google Analytics. Ви також можете створювати фільтри у своєму профілі Google Analytics, і це допоможе вам покращити якість трафіку. На щастя, Google Analytics пропонує безліч утиліт для усунення спамерів від даних аналітики та звітів. Єдиний недолік цієї процедури полягає в тому, що воно не буде застосовуватися для всіх веб-сайтів одночасно.

Налаштування фільтрації ботів вручну

Ви можете вручну налаштувати фільтр ботів. Для цього ви повинні перейти до вашого облікового запису Google Analytics і створити новий фільтр. Виберіть опцію Custom і вставте конкретний код у це.

Блокування реферала спам IP-адреса

Ви можете легко заблокувати IP-адреси спаму реферера. Мені подобається крок блокування трафіку з анонімних IP-адрес. Ви повинні переконатися, що доступ до спамерів на ваш веб-сайт відхилено через цю практику.

Список виключень IP-адрес Google Analytics

Наступним кроком є ​​переконання, що ви зберегли список виключень IP-адрес Google Analytics. Важливо пам'ятати, що ви не можете насолоджуватися найкращими результатами, поки ви не виключили цей список. Google Analytics пропонує велику кількість опцій для виключення списку та блокування IP-адрес. Ви можете легко вибрати та встановити плагін на своєму веб-сайті, гарантуючи його повну безпеку та захист Source .

November 29, 2017