Back to Question Center
0

Semalt знає, як зробити пошукові машини коханням вашого сайту

1 answers:

Можна з упевненістю сказати, що ключові слова є частиною вмісту веб-сайту, тому їм завжди потрібна ваша надзвичайна увага. Іншими словами, можна сказати, що використання відповідних ключових слів має важливе значення для виживання вашого сайту. Крім того, це навички, які вимагають значної кількості часу. Наприклад, якщо ви продаєте орхідеї, ви повинні думати про відповідні слова і регулярно включати їх у свої статті. Це буде чудово, якщо ви використовуватимете основні ключові слова у кожному другому абзаці, не пошкодивши загальний вигляд статті - talon de paie ccq quebec. Коротше кажучи, ви повинні переконатись, що вміст читається природним шляхом та написано без будь-яких граматичних або орфографічних помилок.

Ігор Гаманенко, експерт Semalt , каже, що це може вам сподобатися чи ні, але ключові слова є невід'ємною частиною будь-якого веб-сайту. Вони використовуються для націлювання на велику кількість людей і допомагають зрозуміти, які статті та слова ваша аудиторія шукає. Деякі спеціалісти в галузі SEO вдаються до незаконних і неетичних методів, таких як наповнення ключових слів, щоб класифікувати сайти своїх клієнтів. Наповнення ключових слів можна визначити як статті перевантаження або метатегів веб-сторінок з великою кількістю ключових слів, фраз та відповідних слів.

Наприклад, якщо ви написали мета-теги або мета-опису неналежним чином і хотіли використати якесь ключове слово, це може не дати вам бажаних результатів. Переконайтеся, що структура вашого веб-сайту це завжди добре. І так, ви повинні зосередити увагу на якісному вмісті. Наприклад, ви можете використовувати слова, що мають відношення до теми вашого сайту, наприклад, орхідеї, квіткові горщики, квіти, рослини з горщиками тощо. дає зрозуміти, що не всі ті самі речення повинні повторюватися не тим самим ключовим словом або фразою. У творах вмісту має бути узгодженість і певна логіка .

Хорошим мета-описом, з іншого боку, є те, що вам потрібно звернути увагу. Переконайтеся, що ви тут не використовуєте більше одного ключового слова. Погляньте на приклади мета-опису інших веб-сайтів. Спробуйте зробити все можливе, щоб навчитися у них і написати свої мета-описи таким чином, щоб вони виглядали бездоганно і мали лише одне або два ключові слова.

Дозвольте мені сказати вам, що наповнення ключових слів ніколи не буде працювати для вашого бізнесу, оскільки пошукові системи будуть перевіряти ваш сайт та його вміст за якістю. Якщо ваш веб-сайт містить неприродні ключові слова та високу щільність одного слова чи фрази, його рейтинг буде знищений. У деяких випадках Google, Bing та Yahoo можуть покарати або заборонити ваш сайт протягом усього життя, і його не можна індексувати ще раз.

Ось чому ви повинні бути обережними, використовуючи пару ключових слів і не набирайте багато відповідних слів і фраз для поліпшення рейтингу. Результати будуть протилежними, і ви не зможете досягти бажаних результатів. Ми пропонуємо вам написати якісний вміст та зосередитися на інформативних статтях, щоб пошукові машини любили ваш сайт.

November 29, 2017