Back to Question Center
0

Все, що вам потрібно знати про шахрайство голосової пошти WhatsApp - Консультує Semal Expert

1 answers:

Користувачам Інтернету виникають кілька спроб хакерства чи шахрайства. Одне зловмисне атакування - шахрайство голосової пошти WhatsApp. Є електронний лист, який стверджує, що голосова пошта з WhatsApp. Електронна пошта є підозрілою, оскільки вона має характеристики шахрайства. Електронна пошта спрямована на невдячних користувачів WhatsApp та електронних листів. Електронна пошта має кнопку "Відтворити". Інтернет-користувачі спрямовуються на прослуховування голосової пошти, натиснувши кнопку "Відтворити". Коли користувач натискає кнопку "Відтворити", він або вона направляються на шкідливий веб-сайт. Іван Коновалов, менеджер по роботі з клієнтами Semalt , підкреслює, що намір програми - змусити інтернет-користувача завантажувати шкідливе програмне забезпечення. Шкідливе програмне забезпечення негативно впливає на роботу комп'ютера або мобільного пристрою користувачів Інтернету.

Інтернет-шахрайство є складним, оскільки завантаження підозрілого шкідливого програмного забезпечення визначається пристроєм, який використовується для доступу до Інтернету. Користувачі, які отримують доступ до Інтернет-послуг із використанням смартфонів, отримують різні шкідливі програми від користувачів, які мають планшетні ПК, ноутбуки або настільні пристрої.

Користувачі, більш схильні до шахрайства з шкідливим програмним забезпеченням, використовують операційну систему Google Android. Шахрайство голосової пошти WhatsApp спрямовує користувачів Інтернету на клацання інтернет-посиланням..Після натискання посилання завантажується файл, відомий як "Browser 6.5". Установка починається, коли користувач натискає кнопку "Згоден", яка відображається на екрані мобільного або комп'ютерного пристрою. Шпигунське шахрайство надсилає текстові повідомлення до телефонних номерів преміум-класу користувачів. Потім вони сплачують за кожну послугу, яка пропонується після доставки текстових повідомлень. Шахрайство WhatsApp триває після встановлення "Браузера 6.5". Це тому, що хакери намагаються ввести більше шкідливих програм у пристрій користувачів Інтернету.

Інтернет-хакери також зацікавлені у вбивствах пристроїв iPhone. Ці пристрої підвищують вразливість користувачів Інтернету, оскільки їх можна використовувати для встановлення додатків, які не можуть бути розташовані в магазині Apple App Store. Інтернет-користувачі, які не мають вбивства iPhone, захищені від шахрайства. Захист відбувається через те, що пристрої iPhone, що не мають джейлбрейка, забезпечують ефективний захист від спроб злому .

Користувачі настільних пристроїв Apple наразі спрямовуються на веб-сайт, який вказує на те, що програма зловмисного програмного забезпечення несумісна з ОС Apple. Користувачі пристроїв Apple для мобільних пристроїв, ноутбуків і настільних комп'ютерів захищені від шахрайства. Проте для користувачів Інтернету важливо утримуватися від натискання підозрілих кнопок "Відтворити" або "Прийняти". Додаткові застереження слід вжити, оскільки спроби хакерства на мобільних пристроях продовжують розвиватися завдяки досягненню прогресу у програмних технологіях. Існує достатня гарантія того, що майбутні спроби зіткнення будуть більш складними для націлювання на інші інтернет-пристрої, які наразі не зачіпаються шкідливим шахрайством .

Багато користувачів Інтернету постраждали від атаки голосової пошти WhatsApp. Жертви шахрайства зловмисниками заохочуються надавати інформацію іншим користувачам електронної пошти та WhatsApp. Правильне обмін інформацією серед користувачів Інтернету має важливе значення для запобігання шахрайству в Інтернеті внаслідок зловмисного програмного забезпечення Source .

November 28, 2017