Back to Question Center
0

Як видалити трафік рефералів зі спамом Google Analytics - Роз'яснення Semalt Expert

1 answers:

Кожен цифровий маркетолог мав важкий час, коли намагався видалити спам-реферал. Спрямовуючи спам, виникає перешкода вашим даним Google Analytics. Ви закінчуєте показники веб-сайтів, котрі є неправильними або не мають послідовності в потоці даних. Кожен веб-майстер повинен видалити реферал-спам, щоб мати певну достовірну інформацію про трафік веб-сайту . Наприклад, Darodar є загальним джерелом трафіку переходів - automobile appraisals. Ви можете видалити реферал-спам із своєї інформації Google Analytics. Більшість зусиль з оптимізації пошукової системи виникають через погане націлювання та трафік з органічних ботів. Ви можете видалити реферал-спам із цих доменів і мереж. Існує також велика потреба вдосконалити пошуки, які ви робите на своєму веб-сайті.

Ця статті SEO, надана Артемом Абгарианом, вищим професіоналом від Semalt , може зробити Ваш сайт неприпустимим.

Позбавлення спаму від рефералів

Веб-майстри можуть видаляти спам-реферал зі свого веб-сайту. Google Analytics має домен, який допомагає видалити спам-реферал з інформаційної панелі. Кожна особа, яка керує веб-сайтом електронної торгівлі, має мати обліковий запис Google Analytics для цієї мети. На вкладці адміністратора зазвичай можна заблокувати трафік, що надходить з деяких доменів. У цьому меню ви можете виключити весь трафік, який надходить від ботів і сканерів..У деяких випадках може бути доступний підроблений трафік, що надходить від інтернет-мережі вашої компанії. Ви можете виключити такі IP-адреси, які можуть бути орієнтовані на цих людей .

Ви можете уникнути деяких серверів трафіку IPA у цьому меню. Спам-трафік, який надходить з цих джерел, може містити шкідливе програмне забезпечення, яке може ускладнити весь вплив. Також може бути список імен хостів, які можуть призвести до небажаного трафіку. Видалення цих імен хостів може призвести до повного падіння. Google Analytics має можливість виключити спам-рефералів з імен хостів, які містять спам .

Збільшення присутності в Інтернеті

У пошуковій оптимізації, доменне право є важливою особливістю, яку намагаються виконати більшість веб-майстрів. Ваш домен повинен мати повноваження у своїй цільовій ніші. Існують також інші численні методи, які люди використовують, щоб зробити свій домен набирати силу. Деякі веб-майстри можуть виконувати такі методи, як боротьба з пошуковою оптимізацією (SEO). Ваші зовнішні повідомлення можуть відображатися як спам на деяких інших показниках веб-сайтів. Важливо збільшити присутність вашого веб-сайту в цьому відношенні. Ви також можете зробити роботу цих людей корисними. Захищений веб-сайт може легко підніматися по пошукових машин по сходах.

Висновок

Більшість цифрових маркетологів мають проблему усунення трафіку рефералів за своїми показниками Google Analytics. Це фальшиві веб-сайти, які, як видається, походять з таких доменів, як Дародар. Ви можете видалити реферал-спам, вивчаючи кілька способів керування цим трафіком. Цей посібник із SEO може допомогти вам створити успішний веб-сайт електронної торгівлі, який не містить такого трафіку. Веб-майстри використовують близьку веб-присутність, щоб переконатися, що їх веб-сайти залишаються поруч із пошуковими видавцями. Під час процесу SEO, існує велика потреба видалити реферал-спам із даних веб-сайту.

November 29, 2017