Back to Question Center
0

Як заблокувати спам на вібер - - Semalt Експертні концерни

1 answers:

Ви отримали спам-повідомлення на Viber цього місяця? На випадок, що у вас є, ви не єдиний, так як ці повідомлення оточують вас.

Не самий сучасний штурм навколо, ці інформування незручностей стають все більш нормальними. Тобто на тій підставі, що сучасні кореспонденції інновацій настільки природні, що використовують і обманюють.

Ось деякі корисні проблеми від Райана Джонсона, провідного експерта Semalt , який спрямовує вас до захисту Вашого облікового запису Viber від спам-повідомлень.

Ми чуємо все більше число протестів від клієнтів Viber, що вони отримують значну кількість спаму на Viber. Деякі з цих повідомлень є незначними роздратуваннями. Однак багато з них небезпечні. Фішингові повідомлення, що намагаються отримати індивідуальну інформацію, зарядити номери картки або навіть намагатися ввести шкідливе програмне забезпечення на гаджети, були враховані, і значна кількість клієнток Viber наголошується на благо продуктивності програми.

Viber враховує безкоштовні повідомлення між клієнтами Viber, яким додано додаток на свій мобільний телефон. Оскільки він пов'язаний з одним телефонним номером, клієнти гіпотетично мають лише одну або певну кількість записів, і ці записи пов'язані з мобільним телефоном. Це означає, що Viber є вигідним етапом інформування, але це додатково робить його надзвичайно важливим для спамерів. Таким чином, вони прагнуть надсилати спам клієнтам Viber.

У будь-якому випадку, ви можете перешкоджати спамерам, і Viber прагне ускладнити розповсюдження спамерів повідомленням, що викликають роздратування.

Що відбувається навколо, це таке: якийсь спамер вимагає, щоб ви натиснули на хитрий зв'язок, тому він або вона збирає з величезною кількістю людей у ​​ньому.

Повідомлення відправляється всім, спамер залишає збір, і ви залишитесь з хитрими угодами, щоб ніяким чином не відтінки Beam Boycott або підхід до прибутку.

Деякі клієнти Viber бачили більшу кількість спаму, що надсилаються на свої записи. Ці повідомлення не надсилаються Viber, і вони не є авторизованими організації. Viber Media ніколи не відправить рекламу клієнтам.

Трагічно, це зовсім не означає, що деякі фахівці, які займаються трюком, наразі не намагаються використати етап для надсилання спаму окремим особам. Деякі швидкоплинні сайти навіть почали пропонувати надсилати спам-повідомлення клієнтам за рахунок, і Viber намагається їх закрити.

На випадок, що ви отримуєте повідомлення, які вам не потрібні, це те, що ви повинні робити:

1. Якщо хтось надсилає вам спам-повідомлення, відкривайте його та виберіть вибір (в iOS - це колесо у верхньому правому куті).

2. Виберіть "Квадратний цей контакт", як і ви регулярно б з клієнтом, який потрібно зробити.

3. Ви також можете повідомити про спамера Вієрру, перейшовши на цю сторінку. Зробіть точку, щоб вибрати "спеціалізоване питання" і виявити Viber ви отримуєте спам від клієнта. Крім того, розкажіть Viber телефонний номер спамера, і вони з цього питання будуть мати справу.

Ми сподіваємось, що майбутній варіант Viber включатиме можливість повідомляти про спам саме в додатку. Для цього перешкоджання винних сторін є найкращим, що ви можете зробити Source .

November 28, 2017