Back to Question Center
0

Запитайте Semal Expert: Як видалити спам-реферал з Google Analytics

1 answers:

Коли мова йде про пошук того, які домени чи субдомени зачіпають спам-реферал в Google Analytics, то, можливо, ви не отримаєте точні звіти, поки ви не налаштовуєте налаштування свого облікового запису. Візити з фальшивими або привидовими візитами також будуть надходити з історичних даних Google Analytics. Ось чому ви повинні визнати та заблокувати їх якнайшвидше .

Протягом останніх кількох місяців багато веб-майстрів та бізнесменів повідомили про помилкові візити та спам-реферування. Схоже, спам-реферал стає все більш поширеним щодня - best windows virtual server hosting. На щастя, існує декілька способів позбутися цього, про що Макс Белл, провідний спеціаліст Semalt , описав нижче.

Налаштуйте налаштування Google Analytics

Першим і найкращим способом є налаштування параметрів вашого облікового запису Google Analytics. Ви повинні заблокувати підозрілі IP-адреси та мати огляд своїх джерел трафіку. Для цього ви повинні перевіряти свої звіти Google Analytics щодня або щотижня. Якщо ви помітили, що ваші дані пошкоджені спам-реферальним переліком, це час видалити їх із вашого облікового запису Google Analytics, перш ніж ваш сайт буде заблоковано або заблоковано пошуковими системами .

Спам-реферрал Ghost і Спам-реферрал Гусеничні

Існує два типи рефералів-спаму: спам-референтний привид та скарбничий реферал-спам. Спам-реферал Ghost означає використання Google Analytics для показу того, скільки підроблених візитів на ваш веб-сайт отримано. Вони не є справжніми і не мають нічого спільного з вашим вмістом. Натомість вони дають вам відсоток відсоткового відсотка відсотків, оскільки ніхто не читає ваші статті і лише претендує на відвідування вашого сайту. Їх результати не є точними, оскільки ви не отримуєте справжнього трафіку..Одним із кращих способів запобігти цьому є уникнення таких веб-сайтів, як darodar.com, social-button.com та hulfingtonpost.com.

Спам-реферал для сканерів - це боти, які переглядають ваш веб-сайт, але не цікавляться вашим вмістом або веб-сторінками. Вони мають на меті індексувати ваш сайт у результатах пошукової системи. Як спам-референтний привид, спам-реферал для сканерів відображається у звітах Google Analytics, але більшість з них нешкідливі. Кращими прикладами є найкращі seo solutions.com та buttonsforwebsite.com. Ви можете позбутися спаму рефералів сканера, уникаючи послуг, що пропонуються на цих веб-сайтах.

розширені сегменти

Ви можете швидко видалити спам-реферал, налаштувавши та створюючи розширені сегменти у своєму обліковому записі Google Analytics. Для цього спочатку потрібно перевірити, який тип візитів ви отримуєте. Переконайтеся, що вони законні, і якщо вони не справжні, ви повинні створити фільтри, щоб позбутися їх. Крім того, ви можете створити сегменти та налаштувати параметри до розширених сегментів, перш ніж закривати вікно. Не слід забувати і надавати власні назви для всіх сегментів, щоб уникнути будь-яких плутанин у майбутньому.

Також добре створити власні сегменти, щоб відфільтрувати дані з вашого облікового запису Google Analytics. Переконайтеся, що вони повністю видалені з домену рефералів спаму, щоб ви могли вирішити проблему протягом декількох хвилин. За допомогою цього процесу ви можете зменшити показник відмов і підвищити якість вашого трафіку веб-сайту .

November 29, 2017